x

Топографічна (геодезична) зйомка

геодезична топорграфічна зйомка Земельний радник Харків

Топографічна (геодезична зйомка)

Топографічна або топо-геодезична зйомка земельних ділянок або об’єктів нерухомості з прилеглою територією виконується з метою виготовлення топографічного плану, профілів місцевості для різних цілей.

Топографічна зйомка місцевості – це комплекс інженерних, геодезичних та топографічних робіт по вимірюванню території (частини земної поверхні) та створення її моделі у графічному вигляді з дотримання загальноприйнятих умовних позначень. Топографічний план або модель місцевості виконується як в електронному так і в паперовому вигляді.

Основні вимоги до топографічної зйомки місцевості – це відображення актуального стану території, враховуючи топографічні, лінійні об’єкти, контури будівель і споруд, комунікації, рельєф місцевості, можливості доступу до тих чи інших об’єктів. 

Топографічний план використовується у різних сферах господарської діяльності. Він необхідний для планування території, планування об’єктів будівництва, розміщення і під’єднання комунікацій та інших інженерних мереж. Вивчення актуального стану території за допомогою топографо-геодезичних знімків місцевості часто застосовується органами місцевого самоврядування та архітектури в своїй господарській діяльності. 

Топографічна зйомка місцевості виконується високоточними геодезичними приладами з обов’язковою прив’язкою до Державної геодезичної мережі та з контролем точності вимірів. 

Топографо-геодезична зйомка виконується у різних масштабах з дотриманням різної точності, необхідною для точного відтворення моделі місцевості у заданому масштабі. Основними масштабами зображення моделі місцевості є 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:10 000. На практиці використовують і інші масштаби від 1:100 до 1: 100 000. 

Компанія «Земельний Радник» використовує під час проведення геодезичних робіт високоточне геодезичне обладнання, точність вимірювання якого забезпечує виконання усіх норм та допусків, встановлених спеціальними інструкціями та нормативами.

Обираючи компанію «Земельний Радник» в якості партнери при виконанні геодезичних робіт, Ви можете бути впевнені у якості наданої послуги та дотримання нашими спеціалістами усіх технічних та законних вимог при проведенні геодезичних робіт.

Чому саме Земельний Радник:

  • Ми гарантуємо якість надаваних послуг і завершення робіт своєчасно;
  • У наших фахівців є всі необхідні ліцензії та сертифікати для проведення землевпорядних, геодезичних та кадастрових робіт;
  • Ми маємо в наявність сучасне обладнання;
  • У нас великий штат висококласних фахівців, які знають свою роботу;
  • До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід;
  • Більше тисячі задоволених замовників на протязі 20 років роботи в сфері землеустрою та земельного кадастру.

  • Більш детальну інформацію з даної теми, а так само про будь-яких інших земельних послуги Ви можете дізнатися за вказаними телефонами. Або в офісі

Консультація безкоштовно

Поделиться ссылкой: