x

Земельний Радник

Slider

Земельний Радник

Компанія «ЗЕМЕЛЬНИЙ РАДНИК» (ТОВ «Земельний радник») -Надійний партнер на ринку землевпорядних, геодезичних та юридичних послуг. Наша команда гарантовано вирішує завдання будь-якої складності, будь то земельна, інженерне або юридичне питання.

Головним завданням компанії «ЗЕМЕЛЬНИЙ РАДНИК» є позитивний результат і задоволений замовник послуг. Ми докладаємо максимум зусиль для вирішення поставлених завдань, в незалежності від їх складності.

Рішення задач в комплексі – ключовий момент, при виборі партнера, в оформленні будь-яких документів. Ми не тільки готуємо документи, а надаємо повний комплекс послуг. Наприклад, при продажу будинку ми не тільки зробимо документацію «для кадастру», а отримаємо кадастровий номер. Так само при необхідності виготовимо новий технічний паспорт і проведемо експертну оцінку нерухомості. А при приватизації земельної ділянки – на руки ви отримаєте і документ, що підтверджує Ваше право власності.

Ми проводимо землевпорядні роботи,

землевпорядні роботи Земельний радник

результатами яких буде оформлення права власності або права користування земельною ділянкою. Зміна цільового призначення Вашої земельної ділянки. Поділ чи об’єднання Ваших земельних ділянок. Підготовка та реєстрація договорів оренди землі.

Результатами геодезичних робіт

будуть закріплення меж Ваших земельних ділянок. Підготовка та узгодження картографічних матеріалів. Вишукування території будь-якої складності, перенесення будь-яких проектів в натуру.

геодезичні роботи Земельний Радник Харків

Оціночні роботи

дадуть вам необхідні матеріали для проведення угод, розрахунку орендної плати та податків. Захисту ваших інтересів в судах та інших інстанціях. Дадуть Вам інформацію про реальну вартість об’єктів рухомого і нерухомого майна.

Оціночні роботи земельний радник

Юридично вивчимо

Юридичні послуги Земельний радник Харків

ваші документи, дамо Вам повноцінну велику консультацію з оформлення нерухомості в Харкові та харківській області. Допоможемо з реєстрацією прав, підготовкою документів і заяв. Отримаємо довідки та іншу інформацію по землі. Виготовимо технічний паспорт і узаконимо самовільні споруди.

Чому Земельний Радник?

є надійність як партнера, досвід проведення робіт подібного роду, націленість на результат. Ми постійно відстежуємо зміни в чинному законодавстві і маємо сучасне точне обладнання. Оперативно реагуємо на будь-яку ситуацію і зміни в нормативно-правових актах. Наша компанія завжди знаходиться в контакті з органами державної влади та місцевого самоврядування. Тому, вибираючи компанію «ЗЕМЕЛЬНИЙ РАДНИК» в якості свого партнера Ви завжди будете на крок попереду.

Поделиться ссылкой: